Logotyp
Montaż i sprzedaż sufitów napinanych
w Żurominie i w województwie mazowieckim
+48 571-439-441 Zadzwoń

Zdjęcia sufitów napinanych

Zdjęcie 1

Instalowanie sufitów napinanych jest praktycznym sposobem na zakończenie napraw. Instalacja wykorzystuje najnowszą technologię, co czyni ją szybką i łatwą, z wyjątkiem instalacji złożonych struktur wielopoziomowych.

Sufity napinane - zdjęcie 1
Zdjęcie 2

Europejskie sufity napinane wykonane w Niemczech, Belgii, Francji, a także płótna z Chin. Montaż sufitów - dwa dni od momentu pomiaru! Montaż wszelkich konstrukcji napinających.

Sufity napinane - zdjęcie 2
Zdjęcie 3

Instalacja odbywa się za pomocą wysokiej jakości materiałów obcych. Są trwałe, odporne na zużycie, przystosowane do obróbki farbami, spełniają wszystkie rygorystyczne wymagania bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Nasze sufity napinane należą do segmentu produktów przyjaznych dla środowiska.

Sufity napinane - zdjęcie 3
Zdjęcie 4

Sufity są bardzo ważną częścią każdego wnętrza, a jednym z naj-nowocześniejszych sposobów projektowania sufitów w mieszkaniu lub w prywatnym domu są, podobnie, sufity podwieszane, które można zamówić u nas.

Sufity napinane - zdjęcie 4
Zdjęcie 5

Naprawa sufitu w domu - wymaga wielkiego wysiłku, oraz czaso-chłonny proces. Źle wykonana praca wpłynie negatywnie na wygląd pomieszczenia. Unikaj nieprzyjemnych sytuacji związanych z naprawą i jej skutkami, być może instalując sufit napinany.

Sufity napinane - zdjęcie 5
Zdjęcie 6

Sufity napinane to tkaniny lub tkanina PCV, naciągnięta na ramę, która jest przymocowana do ścian lub sufitu. Okazuje się, że otrzymujemy jednorodną, idealnie płaską powierzchnię sufitu.

Sufity napinane - zdjęcie 6
Bezpłatne obliczenie projektu

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form