Logotyp
Montaż i sprzedaż sufitów napinanych
w Ochocie i w województwie mazowieckim
+48 571-439-441 Zadzwoń

Recenzje o sufitach napinanych

Filip Nowak

Byłem zadowolony z ceny i jakości instalacji oraz materiałów.

Ostrożnie wybierałem firmę, która zainstaluje sufity napinane, ponieważ obiekt jest duży i złożony. Zaprosiłem wielu, ale twoja oferta okazała się najbardziej opłacalna. Okazało się, że około 150 metrów sufitu, drugie piętro z niespodzianką w formie strychu.

Zespół instalatorów poradził sobie z czołową piątką. Zainstalowany w 4 etapach, najpierw w 2 piętro profilu podłogowym, a następnie po przyklejeniu tapety do drugiego stopnia, sufit był napięty.

Faceci, instalatorzy, pokazali cuda równoważenia pracy na wysokości ponad 3 metrów, doprowadzili wszystkie rogi do pierwszej piątki. Dobra robota.

Potem 1 piętro. Wszystko zrobione ostrożnie i sprawnie. Minęły już 2 miesiące od momentu, gdy instalacja była wykonana. Jakichkolwiek "ościeży" nie jest przestrzegana. Zadowolony z sufitów. Polecam.

Franciszek Dąbrowski

Jestem bardzo zadowolony z obsługi firmy i chętnie poleciłbym ją moim znajomym.

Dokonując napraw w kuchni, moja żona i ja postanowiliśmy zamówić sufit napinany. Sytuacja wygląda tak, jak wszyscy, którzy strzelali w Google, znaleźli kilka opcji i wybrali jedną z nich. Skorzystaliśmy z funkcji strony do obliczeń, przeczytaliśmy opinie o pracy (jak zwykle, jak wszyscy inni) i zamówiliśmy wywołanie zwrotne. Bardzo spodobało mi się punktualność personelu i jasne odpowiedzi na zadawane pytania.

Wezwanie mierniczego, dokładna kalkulacja kosztów (cena spełniła moje oczekiwania, niewątpliwie okazała się zadowolona). Instalacja była wielkim sukcesem. Jakośćią płótna zostałi zadowoleni. Instalatorzy wydali zalecenia dotyczące opieki nad sufitem (jest to plus). Teraz zamówiłi drugą instalację.

Julia Kowalczyk

Zrobiliśmy sufit napinany !!! Twoja firma została wybrana metodą "włóczni" - i nie pomylili się.

Dziękujemy za jasną, szybką i wysokiej jakości pracę: przybycie mierniczego z jasną informacją o przyszłym suficie i bardzo odpowiednią cenę, sporządzenie umowy wskazującej, że sufit zostanie wyciągnięty "przez telefon od klienta" (bardzo wygodny).

Pomyśleliśmy, aby pomalować ściany (tapety do malowania) na sufity lub nie (w Internecie napisali, że po sufitach musieli zmienić tapetę), zaryzykowali i pomalowali!

Mistrz przyjechał i w ciągu dwóch godzin wykonał całą pracę !!!! Wszystko jest czyste, zadbane i jakościowe. Tapeta nietknięta, sufit - cud, nerwy też są nietknięte !!! Jeszcze raz dziękuję za pracę! Porady dla potencjalnych klientów: oczywiście, istnieje kurz z wiercenia (następnie został on odgarnięty suchą szmatką, musiałam "wspinać się" po ścianach) i dlatego lepiej jest przykleić folię ochronną na taśmie maskującej.

Bezpłatne obliczenie projektu

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form