Logotyp
Montaż i sprzedaż sufitów napinanych
w Siemianowicach Śląskich i w województwie śląskim
+48 571-439-441 Zadzwoń

Sufity napinane w Siemianowicach Śląskich

Z fabryki przez 2 dni. Ceny od 70 zł. Sprzedaż i instalacja. Gwarancja 15 lat. Bezpłatna konsultacja i pomiar.
Rodzaje sufitów naciąganych

Projekt sufitów może być jednopoziomowy i dwupoziomowy, ale różnorodność uzyskuje się głównie ze względu na fakturę powierzchni.

Tradycyjne tekstury to:

 • matowy - imitujący tynk wysokiej jakości;
 • lakier - powiększająca się wizualnie przestrzeń;
 • satyna - sprawiająca wrażenie malowanej płyty gipsowo-kartonowej.

Ekskluzywne tekstury są wykonane "marmurkowo", drewno, zamsz, skóra, aksamit. Fani rozwiązań technologicznych mogą wybrać sufity Hi-Tech i Metallic do dekoracji wnętrz. Aby stworzyć ekskluzywny projekt pomieszczenia, wykorzystując opalowe sufity, o przezroczystej teksturze o wysokim współczynniku rozpraszania światła.

Ta technologia pozwala umieścić światła wewnątrz struktury sufitu. Folie PVC z efektem gwiaździstego nieba są szczególnie popularne, dzięki czemu każde wnętrze jest wyjątkowe i romantyczne. Technologie artystyczne i drukowanie zdjęć na sufitach napinanych umożliwiają przełożenie każdego projektu na rzeczywistość.

Bezszwowe sufity napinane mają wiele zalet. Wielopoziomowe konstrukcje umożliwiają dzielenie przestrzeni na strefy funkcjonalne, ukrywanie różnic i wad sufitów oraz komunikację techniczną. Forma może być zarówno klasyczna, jak i zawierać różne krzywe, formy geometryczne i krzywoliniowe.

Istnieją również specjalne serie sufity napinane. Perforowane blachy zapewniają doskonałą wentylację, seria akustyczna przeznaczona jest do specjalistycznych pomieszczeń. Do użytku w medycynie i dzieciach zaleca się zakup filmów o właściwościach antyseptycznych.

Jedyną wadą sufitów napinanych jest ich niestabilność w stosunku do ujemnych temperatur. Eksperci nie zalecają obsługi tych struktur w temperaturach poniżej -10 ° C, ponieważ w tym przypadku materiał traci swoją elastyczność. Z reguły jednak systemy napinania stosowane są w dekoracji wnętrz, gdzie utrzymuje się pewien reżim temperaturowy, więc ten drobny niuans można łatwo pominąć.

Dwóch i wielopoziomowe sufit

Dwóch i wielopoziomowe

Z nadrukiem

Glansowany

ECO sufity z tkaniny

Matowy sufit

Matowy

Satynowy sufit

Satynowy

Perforowany sufit

Perforowany

Wersja połączona sufitu

Wersja połączona

Sufit napinany led

Led

Rzeźbiony sufit

Rzeźbiony

Sufit napinany szybujące linie

Szybujące linie

Połączony sufit

Połączony

Sufit gwieździste niebo

Gwieździste niebo

Sufit napinany 3D

3D

Belgijski

Sufity we wnętrzu

Zalety naszej firmy:

 1. Nie będziesz musiał długo czekać – wykonamy montaż płócien na dzień po pomiarze. Wszystkie prace zajmą nie więcej niż 3-4 godziny.
 2. Bądź pewien jakości płótna – dajemy 2 lata gwarancji na wszystkie usługi i materiały. Produkty są w pełni zgodne z normami europejskimi.
 3. Zaufaj profesjonalistom – nasza firma istnieje od ponad 12 lat. Montaż sufitów napinanych w mieszkaniu będzie prowadzony przez mistrzów z doświadczeniem 7 lat.
Sufit w hali
W hali
Sufit w kuchni
W kuchni
Sufit w łazience
W łazience
Sufit w pokoju dziecinnym
W pokoju dziecięcym
Sufit w sypialni
W sypialni
Sufit w salonie
W salonie
Sufit w korytarzu
W korytarzu
Sufit w garażu
W garażu
Sufit na korytarzu
Na korytarzu
Sufit z balkonu
Na balkonie
Materiały, które my wykorzystujem

Sukces naszej firmy wynika z obecności własnej produkcji, wysokich standardów jakości i stosowania komponentów tylko od zaufanych producentów. Dzięki temu szybko i zgodnie z technologią zainstalujemy każdy sufit. Wszystkie nasze usługi są gwarantowane przez firmę, ponieważ jesteśmy pewni dokładności naszych działań.

Montaż sufitu napinanego składa się z kilku etapów:

 1. Przygotowanie pokoju. Na tym etapie wszystko, co może ucierpieć podczas pracy, zostaje usunięte z pomieszczenia, w tym kruche i cenne wyposażenie, szklane przedmioty, obrazy i zdjęcia ze ścian. Zalecamy również usuwanie zwierząt.
 2. Uzyskiwanie dostępu do ścian. Należy to zrobić wokół obwodu pomieszczenia. A wszystkie meble powinny być odsunięte od ścian w odległości co najmniej jednego metra. Jeśli szafa lub inne meble się nie poruszą, możesz usunąć z niej antresolę lub wyższy poziom: to wystarczy do pracy.
 3. Bezpośrednia instalacja. Ten etap zajmuje około pół godziny. Asemblery najpierw przymocowują bagietkę do ściany, a następnie do jej narożników - sufit z płótna. Aby rozciągnąć ją równomier-nie na całej powierzchni pomieszczenia, płótno musi zostać pod-grzane do 60 stopni. Aby to zrobić, używamy bezpiecznego podgrzewacza gazowego, użycie którego eliminuje możliwość eksplo-zji lub pożaru. Po podgrzaniu tkanina staje się elastyczna i łatwo się rozciąga. Jeśli martwisz się o korzystanie z urządzeń grzewczych w mieszkaniu, to spieszmy się ostrzec, że tylko sufit napinany jest narażony na działanie wysokich temperatur. Temperatura w pomieszczeniu nie wzrośnie powyżej 40 stopni, co jest bezpieczne dla mebli i wnętrza.
 4. Po zakończeniu naprężania wstęgi i schłodzeniu materiału możliwe jest wycięcie w nim otworów niezbędnych do zainstalowania opraw, kratek wentylacyjnych, układania sieci elektrycznych i innej komunikacji. Prosimy odwiedzić instalatorów, aby kupić i przygotować sprzęt oświetleniowy, czujniki i elementy dekoracyjne do instalacji. Prosimy was do przyjścia montażowców kupić i przygotować do ustawienia oświetleniowe przyrządy, czujniki i dekoracyjne elementy.
 5. W końcowym etapie ślady mocowania i odciski dłoni są usuwane z sufitu. Instalatorzy, jeśli to możliwe, usuwają kurz i opakowanie z materiałów. Następnie klient może podjąć pracę. Jeśli nie ma pretensji do jakości, prenumeruje akt przyjęcia. Rozliczenie za pracę przyjmuje się po podpisaniu aktu.
 6. Proponujemy wam rozkoszować się waszymi nowymi sufitami napinanymi!

Folia MSD
MSD
Folia Renolit
Renolit
Folia Pongs
Pongs
Folia Descor
Descor
Folia Clipso
Clipso
Folia Polyplast
Polyplast
FAQ (pytania i odpowiedzi)

Co to jest sufit napinany? Dlaczego jest bardziej skuteczny niż podobne opcje?

Cienki, ale trwały metalowy profil jest przymocowany do normalnego sufitu. Na nim rozciąga się film z materiału PCV. Rezultatem jest stała, gładka i lśniąca powierzchnia. Ta opcja jest ekonomiczna, praktyczna i trwała.

Jaki pokój jest odpowiedni do zainstalowania sufitu?

Rozciągliwe płótno z PCV - wszechstronny materiał. Może być stosowany we wszystkich typach pomieszczeń, z wyjątkiem pomieszczeń o wysokiej wilgotności i temperaturze (wanny, sauny).

Czy można zainstalować w łazience?

Tak, taki wariant jest całkiem dopuszczalny, lecz zawczasu ukończycie wszystkie prace po oklejaniu podłogi i ścian kaflową tabliczką.

Zdjęcie
Siemianowice Śląskie.

Instalowanie sufitów napinanych jest praktycznym sposobem na zakończenie napraw. Instalacja wykorzystuje najnowszą technologię, co czyni ją szybką i łatwą, z wyjątkiem instalacji złożonych struktur wielopoziomowych.

Sufity napinane - zdjęcie 1
Siemianowice Śląskie.

Europejskie sufity napinane wykonane w Niemczech, Belgii, Francji, a także płótna z Chin. Montaż sufitów - dwa dni od momentu pomiaru! Montaż wszelkich konstrukcji napinających.

Sufity napinane - zdjęcie 2
Siemianowice Śląskie.

Instalacja odbywa się za pomocą wysokiej jakości materiałów obcych. Są trwałe, odporne na zużycie, przystosowane do obróbki farbami, spełniają wszystkie rygorystyczne wymagania bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Nasze sufity napinane należą do segmentu produktów przyjaznych dla środowiska.

Sufity napinane - zdjęcie 3
Siemianowice Śląskie.

Sufity są bardzo ważną częścią każdego wnętrza, a jednym z naj-nowocześniejszych sposobów projektowania sufitów w mieszkaniu lub w prywatnym domu są, podobnie, sufity podwieszane, które można zamówić u nas.

Sufity napinane - zdjęcie 4

Występowaliśmy:
Filip Nowak

Byłem zadowolony z ceny i jakości instalacji oraz materiałów.

Ostrożnie wybierałem firmę, która zainstaluje sufity napinane, ponieważ obiekt jest duży i złożony. Zaprosiłem wielu, ale twoja oferta okazała się najbardziej opłacalna. Okazało się, że około 150 metrów sufitu, drugie piętro z niespodzianką w formie strychu.

Zespół instalatorów poradził sobie z czołową piątką. Zainstalowany w 4 etapach, najpierw w 2 piętro profilu podłogowym, a następnie po przyklejeniu tapety do drugiego stopnia, sufit był napięty.

Faceci, instalatorzy, pokazali cuda równoważenia pracy na wysokości ponad 3 metrów, doprowadzili wszystkie rogi do pierwszej piątki. Dobra robota.

Potem 1 piętro. Wszystko zrobione ostrożnie i sprawnie. Minęły już 2 miesiące od momentu, gdy instalacja była wykonana. Jakichkolwiek "ościeży" nie jest przestrzegana. Zadowolony z sufitów. Polecam.

Recenzje o sufitach napinanych.
Wszystkie recenzje →
Bezpłatne obliczenie projektu

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form